esencja życia

Życie to nie dar lecz odwieczne prawo. Byliśmy, jesteśmy i będziemy.

65) Życzenia noworoczne 2014/ Wibracje cyfry 7 oraz liczby 14: siła refleksji i wewnętrznego skupienia (7), siła wyzwolenia (14)/ Fala Wędrowca (22.1.2013-3.1.2014): Siła Wolności i Niezależności

22 Komentarze

sylvester-141047_640

Przyjaźni, miłości, zdrowia i pogody ducha,

wytrwałości i cierpliwości w dalszej transformacji duchowej, poczucia wolności i niezależności

oraz radości w realizowaniu postanowień i planów na przyszłość w Nowym Roku 2014

życzy  Monmaria

…………………………..

……………………….

………………

………

 7  i  14 – liczby  dominujące  w  2014  roku

Liczba 14 symbolizuje postęp, ruch do przodu, wyzwolenie, wolność, swobodę działania i niezależność, pomaga ona również znosić ograniczenia i różnego rodzaju zniewolenia. I właśnie ta tendencja będzie dominować zarówno w indywidualnej jak i w zbiorowej świadomości  w 2014 roku. Jednak należy przy tym pamiętać, że aby móc cieszyć się własną wolnością, trzeba także szanować wolność i niezależność bliźnich. Każda liczba, tak jak pieczęcie w kalendarzu Majów, posiada biegun światła i cienia. Niewłaściwie wykorzystywana wibracja liczby 14 prowadzi do egoistycznej realizacji własnych potrzeb i marzeń przy jednoczesnym ograniczaniu wolności innych i nieliczeniu się z ich potrzebami. Wibracja liczby 14 sprzyja również pracy nad samokontrolą, opanowaniem oraz głębszej zadumie. I nie ma w tym nic dziwnego, gdyż wolność bez wewnętrznej dyscypliny i skupienia prowadzi do chaosu, anarchii i destrukcji. Dlatego raz zdobytą wolność trzeba świadomie pielęgnować i dbać o nią.

Po dodaniu cyfr 2, 1 i 4 otrzymujemy cyfrę 7. Zresztą jej podwójna siła zawarta jest również w „czternastce”!I właśnie ta cyfra obok liczby 14 również będzie miała wpływ na przebieg wydarzeń o globalnym znaczeniu w nadchodzącym roku. Energia „siódemki” to energia medytacji, głębokiej refleksji i spokoju, wizji oraz Uniwersalnej Miłości, Prawdy i Mądrości. Jej siła inspiruje myślicieli, filozofów, psychologów i mistyków, gdyż pomaga zgłębiać istotę rzeczy i wydarzeń wokół nas. Według Lilli Bek i Roberta Holdena, którzy wydali wspólną książkę pt. „What Number Are You?”, w systemach filozoficzno-religijnych Wschodu, „7” symbolizuje jedność, wspólnotę, braterskość i Uniwersalną Świadomość, pomaga jednoczyć siły i podwyższać kolektywny potencjał.

……………

„Siódemka” to  liczba  mistyczna, która  odpowiada  siedmiu  stopniom  wtajemniczenia na drodze rozwoju  duchowego. Mówią  o  tym  wszystkie  religie:

1) Hinduizm: człowiek posiada 7 głównych czakr (centrów energetycznych),

2) Buddyzm: mówi o 7 sferach duchowych

3) Islam: 7 Niebios, które przechodził Muhammed;  jego wznoszenie się przez owych 7 Niebios odpowiada wznoszeniu się Energii Kundalini przez główny kanał energetyczny (Szuszumna)

4) Judaizm: 10 Sefir Drzewa Życia z kabały; ponieważ 3 z nich występują w parze z inną, powstaje 7-miostopniowy poziom, który odpowiada 7 czakrom, z 3 „kolumnami, środkowa kolumna to symbol Szuszumny, lewa –Idy, prawa – Pingali.

5) Chrześcijaństwo: 7 Sakramentów

6) Kultura majańska: wspomina o 7 poziomach świadomości
Jest 13 „Nieb”, którymi rządzą bóstwa, a tych 13 Nieb układa się w 7 „poziomów wzrostu”:

……………..

Jeszcze raz zacytuję kairską kobietę–astrolog i numerolog Joy Ayyad:

„Zgodnie z Torą, Biblią i Koranem, cyfra 7 to doskonałość.”

„W 2014 roku zmieni się mapa świata. (…) W ogóle na świecie wiele rzeczy się zmieni. Wszystkie ważne wydarzenia, które zadecydowały o początku nowej epoki, nastąpiły już w 2013 roku. Na razie wiele z tych wydarzeń jest ukrytych przed ludźmi, ale nieco później się o nich dowiemy. A teraz musimy się szykować na nowe czasy. Czasy te już nadchodzą.”

https://www.facebook.com/groups/283356091731233/

http://polish.ruvr.ru/2013_12_16/Egipska-krolowa-przepowiedni-uscisla-swoje-prognozy-na-rok-2014

…………………..

FALA  WĘDROWCA (22.1.2013 – 3.1.2014)

W Nowy Rok 2014 będziemy wchodzić w Fali Wędrowca (22.1.2013-3.1.2014), w której panuje Siła Wolności i Niezależności! Znowu piękna synchronizacja kalendarza Tzolkin z rzeczywistością!

Fala Wędrowca:  https://monamornak.wordpress.com/2013/07/12/52-uboj-rytualny-nadal-zakazany/

Reklamy

22 thoughts on “65) Życzenia noworoczne 2014/ Wibracje cyfry 7 oraz liczby 14: siła refleksji i wewnętrznego skupienia (7), siła wyzwolenia (14)/ Fala Wędrowca (22.1.2013-3.1.2014): Siła Wolności i Niezależności

 1. — Abba – „Happy New Year”:

  — Abba – „Happy New Year” (z tekstem):

  — Piotr Rubik – „Biały śnieg i Ty”:

  — De Su – ‚Kto wie, czy za rogiem…”

 2. Monmario wszystkiego najlepszego w 2014! Pozdrawiam 🙂

 3. Szampańskiego Sylwestra i pomyślności w Nowym Roku dla wszystkich 🙂 🙂

 4. ZDROWEGO I SZCZĘŚLIWEGO 2014!

 5. Szczęścia, co radość daje,
  Miłość, co niesie pokój,
  Zdrowia, co rodzi wytrwałość,
  Wiary, co nadzieje prowadzi,
  Dni wypełnionych do końca,
  Nowych wschodów słońca
  I niech więcej takich rzeczy
  Nowy Rok Wam użyczy.
  ❤ ❤ ❤
  Pozdrawiam w miłości

 6. Miejmy nadzieje, że ten rok przyniesie jak najwięcej dobrego!! Pozdrawiam autorkę tego bloga i wszystkich tu zaglądających

 7. dziekowac 🙂 i oby kazdy dzien byl dniem do swietowania kolejnych narodzin a nie tylko jeden w roku 🙂 pozdrawiam 🙂

 8. POMYŚLNOŚCI I SZCZĘŚCIA W 2014 🙂

 9. Peace Love and Light

 10. Niech Moc będzie z Wami

 11. Wszystkiego najlepszego w Nowym Lepszym Roku! To co ma przyjść już się urodziło. Póki co raczkuje wolno i niepewnie, targane niepewnością i lękiem. Lecz przyjdzie Czas, że jego chód nabierze tempa. Wtedy dokona zmiany w Ludziach na całym Świecie. Trzymajmy za Niego kciuki i przesyłajmy Mu pozytywną energię.

  Pozdrawiam i dziękuję za Twoje wpisy Monmaria. Są naprawdę inspirujące.

  „Zostawiajmy po sobie dobre imię i trwałą pamięć wśród śmiertelnych, aby życie nasze nie przeszło nadaremnie” Leonardo da VINCI 🙂

 12. Wszystkiego Dobrego i powodzenia w Nowym Roku! 🙂 🙂

 13. Witam wszystkich. Szczęścia i radości dla każdego w nadchodzącym roku. Kiedy wszyscy czują się szczęśliwi wtedy nikt nikogo nie rani i cierpienie staje się przeszłością. Pozdrawiam 🙂

 14. Wszystkiego naj naj naj w 2014! 🙂

 15. Niech to będzie rok miłości, szczęścia i spełnionych marzeń ❤

 16. Wszystkiego dobrego w nowym roku 🙂

 17. Fajna strona. Pozdrawiam wszystkich 🙂

 18. W ostatnich dniach otrzymywałam maile z zapytaniem, czy i kiedy pojawią się nowe wpisy. Na początku marca zaczną się pojawiać kolejne notki. Zebranie materiałów, uporządkowanie ich oraz zweryfikowanie z własną Intuicją wymaga czasu. W pierwszej kolejności poruszę temat historii ludzkości, Lemurii, Atlantydy, religii, Biblii oraz postaci Jezusa Chrystusa, jak zwykle z własnymi komentarzami i wnioskami. Potem przyjdzie kolej na inne tematy. Póki co pozdrawiam Wszystkich zaglądających na moją stronę 🙂 🙂 Pielęgnujcie w sobie Harmonię i Spokój bez względu na to, co się dzieje wokół Was, bo czasy są naprawdę wyjątkowe!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s