esencja życia

Życie to nie dar lecz odwieczne prawo. Byliśmy, jesteśmy i będziemy.

15) 12.12.2012 – Zmiana kodów, potrójny portal, kryształy z Atlantydy/ Tajemnicze piramidy w Trójkącie Bermudzkim (Ray Brown)

Dodaj komentarz

at4

 ZMIANA  KODÓW / POTRÓJNY  PORTAL / KRYSZTAŁY  Z  ATLANTYDY

12.12.2012. – WIELKIE  WYDARZENIE 

12.12.2012  między godziną 12:12 a 13:13 to czas, w którym nastąpi zakończenie scalania ogniw krystalicznej sieci wokół Ziemi. To Dzień Triumfu Światła nad cieniem. Uczcijmy ten dzień w jakiś szczególny sposób, np. zapalając  białe świece… (www.maya.net.pl)

12.12.2012 nastąpi silne skupienie energii, które wiąże się z aktywacją dwóch kryształów z Atlantydy: kryształu Ognistej Energii w okolicy Bimini oraz Kryształu Thota zlokalizowanego w jeziorze Titicaca. W tym dniu całą mocą prosto z Serca przywołujcie Niebo do Ziemi… (www.fioletowyplomien.com)

Źródło poniższego tekstu: maya.net.pl:

„Akt zwycięstwa Światła nad Cieniem…
12.12.2012 – POTRÓJNY PORTAL – ZMIANA KODÓW !!!

W środę, 12 grudnia 2012 roku, w dniu «3 Etznab /Zwierciadło», dokona się pełne udrożnienie częstotliwości ostatniej z Siedmiu Pieczęci Majów – siedmiu świadomości uśpionych na 5200 lat przez Panów Ciemności (w Apokalipsie Jana określanych Bestią, w New Age – Obcymi, Jaszczurami, Gadoidami).

at1

6 grudnia (10 Eb/Człowiek) dotarła do nas informacja od MM, niemieckiego proroka – znanego nam z Proroctwa „Do Narodów” (z. „2012. Początek końca”…), że 12 grudnia planeta Ziemia powróci do swoich pierwotnych kodów »13:20«. Wiele osób będzie mogło odczuć to od wewnątrz, w swoim sercu.

12.12.2012 między godziną 12:12 a 13:13. otworzy się Potrójny Portal – w sferze duchowej nastąpi zakończenie scalania ogniw Krystalicznej Sieci wokół Ziemi. W tym momencie dokona się:
● zjednoczenie energii 13 Kryształowych Czaszek,
● 144 życiodajnych strumieni Słońca
● i zrównoważonej energii żeńskiej i męskiej.
● Syriusz, Plejady i Arkturus połączą się ze Słońcem.

at2

12 grudnia 2012 jest Dniem Triumfu Światła nad Cieniem. 13 grudnia rozpocznie się wielki Marsz Zwycięstwa do 2013 roku, zapowiedziany w TELEKTONON, proroctwie Pacala Votana, jako MARSZ ZWYCIĘSTWA ŚWIĘTEJ INTELIGENCJI, która na zakończenie epoki Czasu Karmicznego zapali na szczycie Boskie ŚWIATŁO.

TELEKTONON to Świadomość Ziemi, to imię wiecznego pokoju na Ziemi. Wstąpimy w NOWĄ rzeczywistość NOWEJ Ziemi. (…) W ostatniej rozstrzygającej fazie – od 2007 do 2012 roku – musieliśmy podwoić nasze wysiłki, ponieść wiele wyrzeczeń, aby Galaktyczne Crew zdążyło we właściwym czasie obsadzić wszystkie kluczowe punkty na Ziemi w celu dokonania ostatecznego sprzężenia Ziemi z Kosmosem. (J. Kössner “Kompendium”).”

………………………………

TAJEMNICZE  PIRAMIDY  W  TRÓJKĄCIE  BERMUDZKIM

http://niewiarygodne.pl/kat,1031991,page,2,title,Zagadka-Trojkata-Bermudzkiego-rozwiazana-Co-ukrywaja-tajemnicze-piramidy,wid,15699794,wiadomosc.html :

Trójkąt Bermudzki, obszar Atlantyku położony w pobliżu Bermudów, jest miejscem tajemniczych anomalii od dłuższego czasu. To tutaj, już od XIX wieku, szczególnie często giną statki i samoloty. Zdarza się, że po jakimś czasie zagubiony pojazd odnajduje się, ale bez załogi. Badacze prześcigają się w pomysłach na wyjaśnienie tych zastanawiających zjawisk. Według niektórych teorii przyczyny są zupełnie naturalne i związane z wybuchami metanu, który powoduje zakłócenia w pracy samolotów i statków. Ale istnieje także inna hipoteza, dużo bardziej zadziwiająca. Co najciekawsze, na jej uzasadnienie z każdym rokiem pojawia się coraz więcej dowodów. Pod wodą w okolicach Trójkąta Bermudzkiego mają znajdować się dwie kryształowe piramidy o nadnaturalnych właściwościach.

Odkrycie zawdzięczamy doktorowi naturopatii, który zajmował się leczeniem niekonwencjonalnym w stanie Arizona w USA. Ray Brown, bo o nim właśnie mowa, był także zapalonym poszukiwaczem skarbów i często wybierał się na wyprawy nurkowe w okolice wysp Bahama. Liczył na to, że znajdzie pozostałości zatopionych hiszpańskich galeonów i podobno kilka razy udało mu się coś odnaleźć. Jednak podczas jednej z wypraw odkrył znacznie więcej, niż przewidywał.

W roku 1970 pojechał wraz z czterema kolegami w okolice Języka Oceanu, czyli rowu oceanicznego na Bahamach. W czasie nurkowania oddzielił się od swoich towarzyszy. Gdy próbował ich dogonić, natrafił na znajdującą się pod nim piramidę. Zauważył, że do budowli prowadzi otwór. Z początku się wahał, ale w końcu zdecydował się wejść. Mimo że nie miał latarki, udało mu się wszystko zobaczyć, w środku było bardzo jasno. Ściany były czyste – bez śladu alg czy ukwiałów, mimo że wszystko znajdowało się pod wodą. Z wierzchołka sufitu o kształcie piramidy zwieszał się natomiast pręt, na końcu którego był umieszczony czerwony kamień. Poniżej, na podłodze znajdowała się rzeźbiona kamienna płyta, a na niej dwie ręce z brązu trzymające okrągły kryształ o średnicy 10 centymetrów. Brown usiłować wyjąć czerwony kamień, ale mu się to nie udało, sięgnął więc po kryształową kulę, która z kolei trafiła do jego rąk bez oporu. Mężczyzna zwrócił się do wyjścia i poczuł, że nie wolno mu już nigdy wrócić do piramidy.

O swoim znalezisku opowiedział dopiero w 1975 roku, czym wywołał niemałą sensację. Udzielał wywiadów w różnych programach i pokazywał kryształ. Jego zdobycz miała niezwykłą właściwość – powiększała energię, która przez nią przechodziła. Dlaczego tak późno Brown zdecydował się opowiedzieć o swojej wyprawie? Bał się, że znalezisko zostanie mu skonfiskowane, więc nie mówił o nim nikomu. Niestety, oprócz kryształu, nie miał na potwierdzenie swoich słów żadnych zdjęć – sprzęt zniszczył sztorm, który spotkał ekipę. Co ciekawe, pozostali członkowie wyprawy zmarli i nikt nie mógł zaświadczyć o prawdziwości słów Browna. Ale nie do końca.

piramida

Opowieść Browna potwierdzają badania przeprowadzone przez doktora oceanografii Verlaga Meyera przy użyciu sonaru. Mężczyzna wykrył dwie piramidy znajdujące się na głębokości 2 tysięcy metrów. Trzy razy przewyższają one rozmiarami piramidy wybudowane przez starożytnych Egipcjan. Co jeszcze ciekawsze, ściany mają idealnie gładką i czystą, szklaną powierzchnię. Odkrycie Meyera zostało zweryfikowane przez innych naukowców z Francji i USA. Udało im się zauważyć piramidę, której bok podstawy wynosi 300 metrów, a wysokość 200. Dzięki szczegółowym badaniom mężczyźni odkryli, że na szczycie budowli znajdują się dwa duże otwory, przez które z bardzo dużą prędkością przemieszcza się woda. Może to wywoływać fale i tworzyć wiry odpowiedzialne za tajemnicze zaginięcia w okolicach Trójkąta Bermudzkiego. Na powierzchni pojawia się także mgła, która skutecznie maskuje zbliżające się niebezpieczeństwo.

Można się zastanawiać, jaką funkcję spełniała piramida. Być może jest ona pozostałością po nieznanej kulturze o bardzo wysokim stopniu zaawansowania technicznego, po której zostały na ziemi wielkie machiny energetyczne. Dlaczego natomiast piramidy znalazły się pod wodą? Badacze przypuszczają, że znajdowały się kiedyś na stałym lądzie, ale w wyniku gwałtownego trzęsienia ziemi, krajobraz zmienił się całkowicie.

Czy jednak cała historia nie jest wyssana z palca? Dużo wątpliwości ma na ten temat doktor Gregory Little, psycholog i badacz zjawisk nadnaturalnych, który bardzo dokładnie przestudiował odkrycie Browna. Wątpi on w to, że Brownowi udało się przebywać pod wodą tak długo. Ponadto, Little otrzymał e-mail od osoby będącej przyjacielem Browna. Stwierdziła ona, że Brown wszystko zmyślił. W 1968 roku dokonano odkrycia Drogi Bimini – kamiennej drogi położonej pod wodą w okolicach wysp Bahama. Przypuszczano, że droga jest znakiem dawnej cywilizacji i prowadzi do podwodnego miasta, którego jednak nie udało się odnaleźć. Brown chciał, by jego nazwisko było łączone z tą sprawą i dlatego właśnie wymyślił swoją przygodę. Z drugiej strony, osoba podająca się za przyjaciela Browna sama mogła wszystko zmyślić. Little mówi więc: „Choć historia wydaje się zbyt naciągana, może być prawdziwa. Kryształ istnieje i wiele osób przysięga, że ma on jakąś tajemniczą moc (…) Nie sądzę, by to było prawdziwe, ale tak naprawdę nie wiem”. Z drugiej strony prawdziwość słów potwierdzają badania innych naukowców, którzy odkryli piramidę. Tylko czy oni naprawdę istnieli? Little ma wątpliwości, bo tak naprawdę nic o nich nie wiemy.

Całej prawdy już nie poznamy. Brown zmarł w wieku 89 lat na początku lat 90. Tajemniczy kryształ znajduje się dzisiaj w posiadaniu Arthura Fenninga z Arizony, przyjaciela Browna. Jeśli chodzi o piramidy umieszczone na dnie morza, wciąż jest cała masa pytań, które czekają na odpowiedzi. „

// Polecam wpisy 67-77 oparte na przekazach Edgara Cayce’ego poruszające tematykę dziejów ludzkości, istnienia Atlantydy, historii Egiptu i Wielkiej Piramidy w Gizie.//

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s